Augusto Lazer Villa
A magán úszómedencét kínáló Augusto Lazer Villa Rio de Janeiro vendégeit a hozzávetőlegesen 7 km-re található Mercadão de Madureira meglátogatására invitálja.
A Museu Aeroterrestre da Brigada de Infantaria Páraquedista 4 km-re, a Praça Madame Hermite pedig autóval nagyjából 10 méterre helyezkedik el a Rio de Janeiro városi villától.
Az Augusto Lazer Villa rövid útra van a Rei do Mate, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak. A legközelebbi vasútállomás az Estação D Pedro II Central, mely hozzávetőlegesen 20 km-re.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Tetőtéri medence
- Sekély végű medence
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető az Augusto Lazer Villa kínálatából?
Igen, az Augusto Lazer Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Hány vendéget tud fogadni az Augusto Lazer Villa?
Az Augusto Lazer Villa kapacitása 30 főig terjed. - ❓
Az Augusto Lazer Villa konyhával berendezett?
Az Augusto Lazer Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A nyaraló milyen közel van a vasútállomáshoz?
A nyaraló 20 km-re van az Estação D Pedro II Central vasútállomástól.